מידע למקדם המתחיל

האם PR של פרופיל טוויטר נחשב ?

פורסם ב- צוות דוראן ב- 15 במרץ 2010 ב- 12:44 pm

הרבה מקדמי אתרים ואנשים מהתחום שואלים את עצמם האם ה-PR בפרופיל שלנו בטוויטר נחשב, מאט קאטס בוידאו חדש שלו העלה את השאלה הזו, והראה דוגמא של פרופיל טוויטר שיש לו PR-4 בעוד שיש לו פחות מ 57 עוקבים ורק בסביבות ה 100 טוויטים. לעומת פרופיל שנראה רלוונטי יותר עם מספר גבוה של טוויטים והמון עוקבים.

קידום אתרים – מדדי הצלחה

פורסם ב- צוות דוראן ב- 22 בפברואר 2010 ב- 10:12 am

בעקבות המאמר על מדדי אמינות המידע על תחום קידום אתרים, אני החלטתי להוציא מאמר על מדדי ההצלחה בתחום. איך אנו נדע האם הקידום שלנו טוב? איך למעשה נדע שהקידום שלנו נכון ומצליח ? שאנו חברה יעילה שעושה עבודה טובה בשביל לקוחותינו? מצד שני איך כלקוח נדע שהחברה שאיתה אנו עובדים , בהחלט עובדת בשביל הכסף הרב שאנו מעניקים לה כל חודש, במידה והחברה מדווחת בצורה שוטפת על העבודה שלה, איך נדע האם העבודה הזו נכונה ומשתלמת ?

חשיבות ה PR – פיסול ה PR וסרגלי ניווט

פורסם ב- צוות דוראן ב- 7 בפברואר 2010 ב- 1:09 pm

סרגל ניווט ראשי הן כלי יעיל שמאפשר לגולש למצוא את כל הדפים באתר. בדרך כלל זה הכלי היעיל ביותר לגלישה באתר עצמו, סרגלי ניווט מכילים בתוכם קישורים לדפים החשובים באתר.
אותם סרגלים יכולים להיות מאוזנים או אנכיים תלוי באתר. לפעמים מכניסים את קישורי סרגל הניווט פעמיים, פעם אחת בסרגל ופעם אחת בפוטר בכדי להציג מגוון קישורים עשיר יותר בדף, לעת עתה נתעלם מהפוטר. הכנסת קישורי מפתח אל סרגל הניווט הינו דבר חשוב ביותר, מכיוון שהסרגל נמצא בכל דף ודף על גבי האתר, זה אחד מעקרונות הבסיס באסטרטגית פיסול ה PR של דפים באתר.