ארכיון ל- פברואר, 2010

קידום אתרים – מדדי הצלחה

22 בפברואר 2010

בעקבות המאמר על מדדי אמינות המידע על תחום קידום אתרים, אני החלטתי להוציא מאמר על מדדי ההצלחה בתחום. איך אנו נדע האם הקידום שלנו טוב? איך למעשה נדע שהקידום שלנו נכון ומצליח ? שאנו חברה יעילה שעושה עבודה טובה בשביל לקוחותינו? מצד שני איך כלקוח נדע שהחברה שאיתה אנו עובדים , בהחלט עובדת בשביל הכסף הרב שאנו מעניקים לה כל חודש, במידה והחברה מדווחת בצורה שוטפת על העבודה שלה, איך נדע האם העבודה הזו נכונה ומשתלמת ?

מאמר ב- חדשות קידום אתרים, מידע למקדם המתחיל אין תגובות »

דוראן הגיעה לטלויזיה – גיא בכר בתוכנית המקצוענים 10

17 בפברואר 2010

היום זה קרה, דוראן עשתה את הופעת הבכורה שלה במקצוענים 10 . תוכנית שהתקיימה ב 17.2.2010 , בתוכנית גיא מדבר על שיווק באינטרנט ועל היכולת של בעלי עסקים להגשים את הפוטנציאל שטמון בשיווק באינטרנט, ללא הוצאה כספית וללא ידע מקדים. יישום עקרונות מסוימים יכולים לסייע לעסקים קטנים בדחיפה הראשונית שלהם וכל זה בעזרת שיווק נכון ברשתות חברתיות , ובאינטרנט עצמו.

מאמר ב- חדשות קידום אתרים 3 תגובות »

כנס מתעניינים קורס קידום אתרים

11 בפברואר 2010

ב9.2.2010 , התקיים הכנס הראשון מסוגו, הכנה למתעניינים לקורס קידום אתרים בג'ון ברייס. הכנס נערך בבית ישראל יפה בגני התערוכה, קבלת הפנים הייתה מאד יפה , המון שתייה והמון כיבוד, הגיעו לא מעט אנשים בכדי לשמוע על הקורס. ג'קי סויקיס, סתיו זילברשטיין, גיא בכר הנחו את האירוע , שחלק הארי המסביר על הקורס היה נתון [...]

מאמר ב- חדשות קידום אתרים 2 תגובות »