דוראן קידום אתרים ברדיו דרום


נדב אלמקייס האחראי על תחום המדיה החברתית בחברת דוראן קידום אתרים התארח בתוכנית של רדיו דרום ודיבר מעט על העוצמה של הרשתות החברתיות. כאשר אנו מסתכלים על עולם השיווק האינטרנטי, הטרנד העולם והמנצח בשנה האחרונה הוא טרנד הרשת החברתית, רשת חברתית הינה פלטפורמה המעניקה לנו את האפשרות ליצור אינטרקציות בין גורמים שלאו דווקא היו נפגשים בעולם האמיתי. כמו כן הפלטפורמה מציעה כלים רחבים לשיווק ולהעלאת חשיפה לרעיונות, אג'נדות, מוצרים, שירותים ומטרות.

מה שהחל בתחילת דרכו ככלי חברתי נטו הנשען על רעיון הגלובליזציה, הפך עד מהרה לכלי שיווקי רב עוצמה שניתן למנף בכדי להעלות מודעות למוצרים שלנו או השירותים שלנו, בכדי למתג את עצמנו או את החברה שלנו. כיום לכל חברה גדולה בישראל יש עמוד פייסבוק רשמי, ואף למשטרת ישראל יש עמוד פייסבוק רשמי שנועד לגשר על הפער בין האזרחים לגוף המשטרתי שדימויו כרגע במצב לא טוב בעיניי האזרחים בישראל, פתיחת ערוץ ישיר בין המשטרה לאזרחים הקל על הדימוי השלילי שנוצר למשטרה בשנים האחרונות.

שיווק בפייסבוק הוא שירות שמהווה חלק ממערך שירותים כולל שנועד להעלות מודעות ולמתג את המוצר או החברה הרצויה באינטרנט, בשילוב עם קידום אתרים אורגני וקידום ממומן בגוגל, אפשר להשיג תוצאות משמעותיות מאוד במיוחד אם מעוניינים להעלות את מודעות הציבור למותג לטווח הארוך. במידה ומנהלים את הפרוייקטים במקביל ועושים זאת בצורה מקצועית, התוצאות לא מאחרות לבוא.

הראיון הקצר של נדב אלמקייס ברדיו דרום

  • Share/Bookmark
השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.