מספר כלים שכל מקדם אתרים צריך


מקדמי אתרים משתמשים במגוון כלים שונים בכדי לפצח את מנוע החיפוש, לעדכן עבודה שוטפת, לבדוק חסמים ובעיות מבנה באתר ושפע נתונים אחרים שצריך בכדי לנתח נכון מתחרים, קצב התקדמות ועבודה. זהו לא סוד גדול שישנם עשרות כלים חינמיים שניתן להשתמש בהם ועשרות כלים בתשלום שאיתם ניתן לבצע כל שאתם צריכים, מאמר זה יציג מספר כלים שלדעתנו הם חובה בבית של כל מקדם אתרים.

XENU – בדיקת קישורים שבורים

קסנו בודק קישורים שבורים

קסנו בודק קישורים שבורים

הקסנו ( XENU link Seluth) זו תוכנה חינמית אשר מאפשרת לנו לסרוק את האתר של הלקוח שלנו או אתרים אחרים ולאתר קישורים יוצאים שבורים, כידוע קישורים שבורים פוגעים בציון האיכות של האתר, ואתר שסובל מעודף קישורים שבורים אף נענש במידה ומתחריו אין קישורים שבורים, כשגוגל בודק אתר ורואה שמספר הקישורים השונים האתר מפנה אליו שבורים בצורה שיטתית האתר יכול להיפגע, כי נחשב לאתר שאינו איכותי. בתוכנה זו תוכלו לראות בבירור איזה קישורים פנימיים וחיצוניים שבורים, ולתקנם. אל תפחדו מהתמונות באתר עצמו, אמנם גרפית התוכנה הזו מכוערת להפליא אבל תוכנה נפלאה וחובה בכל אופטימיזציה.

להורדת התוכנה מהאתר של XENU

WAY BACK MACHINE  – לבדוק דומיינים וקישורים עד 15 שנה אחורה

וואי בק משין

וואי בק משין

כשמו כן הוא, אתר הוואיבק משין הוא אתר המאפשר לנו לראות ולסקור אתרים עד 15 שנה אחורה, האתר הוא למעשה ארכיון עצום של כל האתרים שנסרקו אי פעם על ידי האתר, כולל תמונות וסקרינשוטים של מסך הבית של האתר לפי הזמנים שבהם הוא נסרק, אם אתם רוצים לראות איך פעם היה נראה הבלוג הזה הנה תמונה שלו מלפני כמעט שנתיים

טיפ שאפשר לקחת הוא לראות דומיינים שקנינו במידה והיו פעם של מישהו, איך הם היו נראים של איזה חברה הם ועוד. כלי שמעולה בכדי לצוד דומיינים איכותיים ולקבל מידע אודותיהם. מומלץ בחום !

בכדי לגשת לאתר ה-Wayback Machine

SEO BROWSER – לראות כמו העכביש של גוגל בלחיצת כפתור

אסאיאו בראוזר האפשרות לראות את התוכן כמו העכביש של גוגל

אסאיאו בראוזר האפשרות לראות את התוכן כמו העכביש של גוגל

כלי מצויין ומעולה לאלו מכם שעוסקים בהרבה אופטימיזציות, במידה ותרצו לחשוף את מבנה העמוד או האתר בלחיצת כפתור אחת ולראות כמו העכביש של גוגל, האתר הזה בשבילכם. האם יש לכם robots.txt ? או שמא קוד האנליטיקס לא מוטמע נכון ? עכשיו אתם יכולים לאתר את כל המבנה של העמוד החל מהראש ועד לחלקים התחתונים בכדי לא לפספס כלום, ניתן להשתמש בגרסת העותק השמור של העמוד בכדי לראות איך העכביש רואה, אך זו גרסה טקסטואלית בלבד, כאן כל הקוד נחשף. כלי מומלץ ביותר.

בכדי לגשת לאתר – Seo Browser

Robots.txt Checker – בדיקת שגיאות בקובץ הרובוטס

אחת הבעיות שמתקילות כל בעל אתר ומקדם אתרים הן בעיות בקובץ הרובוטס, לפעמים מתגלות שגיאות למרות שהקובץ על פניו והקוד בתוכו נראים תקינים, הכלים הללו מאתרםי תקלות ואפילו ממליצים על שינויים בקוד בתוך הקבצים שלפעמים מכשילים את העכביש של גוגל, לא הצלחנו להחליט איזה מהשניים יותר טוב לכן אנו נמליץ על שני כלים כאלה.

http://tool.motoricerca.info/robots-checker.phtml
http://www.frobee.com/robots-txt-check

  • Share/Bookmark

3 תגובות ל: "מספר כלים שכל מקדם אתרים צריך"

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.