ליווי בהקמת אתר


מנועי החיפוש מזמן ידועים בתור אחת מהדרכים היעילות ביותר להבאת תנועה ממוקדת של גולשים עם יחס המרה גבוה פי כמה עשרות משיטות פרסום קונבנציונליות אחרות (עיתונים, טלוויזיה, באנרים). כידוע כל עסק המחשיב את עצמו בונה אתר החושף את החברה ואת שירותיה\ מוצריה.

היום בעידן האינטרנט , ובתחום קידום האתרים בפרט. חשוב לדעת איך להקים את האתר שיהיה תואם וממוקד SEO.  ישנם המון דרכים לעשות כן , לרכוש מערכת CMS מוכנה ו- SEO FRIENDLY , לרכוש מערכת קיימת כמו joomla ולעבוד איתה. או לבנות מערכת משלנו על ידי צוות פנימי של החברה.

הבעיה מתחילה כאשר האתר כבר הוקם על מערכת כזו או אחרת ולא נעשתה אופטימיזציה מלאה למערכת , בכדי להתאים את האתר ל SEO . מה שקורה , שחברת קידום האתרים נתונה למגבלות המערכת הקיימת וכל חברה לבניית אתרים יהיו מאד נחמדים לגבות מכם 2,500$ נוספים על כל פעולה שתרצו לשנות במערכת מהקטנה ביותר בטענה שזו עבודה שדורשת פיתוח.

מה ביכולתנו לעשות ?

ובכן , כאן נכנסת לתמונה החשיבות הגדולה והאדירה של ליווי בהקמת אתר. מוצר זה נעשה בצורה יעילה ויסודית רק על ידי מספר מועט של חברות בארץ, מפאת העובדה שחברות גדולות וותיקות מציעות מגוון שירותים נרחב, אך היקף הפעילות קטן משמעותית מיכיוון שתהליך העבודה בנוי על מנהלי תיק לקוח, משמע אותו מנהל תיק לקוח של האתר שלכם מנהל גם עוד 70 אתרים מלבדכם.  תהליך ליווי בהקמה יהיה בסיסי ובהיקף יחסית קטן לעומת חברות קטנות יותר.

כמה חשוב התהליך ? אני חושב שליווי בסיסי מספיק.

טעות קריטית שבעלי עסקים עושים לפני הקמת היא המעטת הערך שיש לתהליך זה בטענה שניתן לעשותו לבד, או שניתן ללמוד מן המאמרים באינטרנט איך לעשות זאת נכון. באינטרנט קיים המון חומר על ליווי בהקמה או הקמת אתר SEO FRIENDLY .

מה אמינות המידע? ישנן אין ספור חברות בניית אתרים בארץ שמציעות מערכות שכאלו, איך תדע מי מהן טובה? איך תדע לאמוד את איכות המערכת מבחינת קידום אתרים?

כל ממשקי התוכן יכולים להיות בסיס לקידום אתרים , אך לחלקן מגבלות רבות שלא ניתן להתגבר עליהן ללא פיתוח בעלויות עצומות.

חברות קידום אתרים גדולות אמנם וותיקות, ובעלות משאבים רבים , אך תהליך זה מעל לכל דורש זמן והמון ממנו, תכנון נכון של תהליך בניית האתר הוא קריטי בכדי להעלות אתר שהוא ממוקד קידום אתרים במלואו וללא תקלות.

הגודל כן קובע – לא מה שחשבתם

לעומת זאת חברה קטנה יותר יכולה להשקיע את כל הזמן והרצון באתרכם.

יש לבחון בחברת קידום האתרים איתה אנו רוצים לעבוד, מהו היקף שעות העבודה על ליווי בהקמה של האתר שלנו , כמה אנו משלמים , ומה הפעולות שנעשות בזמן תהליך זה.

יש לחשוב על כך בצורה כזו, מקדמי אתרים מקצועיים וחברות קידום אתרים , למדו והשקיעו משאבים וזמן של שנים על תחום קידום האתרים בכדי לתת את השירות המלא והטוב ביותר. וגם הן לא תמיד מניבות תוצאות משמעותיות (תלוי בתחום, התחרות, הביטוי והמערכת איתה עובדים).

אז קריאה ממאמרים לבד אינה יכולה לסייע. לחברות קידום אתרים יש ניסיון מוכח של שנים בתחום, ויכולת אבחנה יעילה וחדה לגבי איכות הקידום ואיכות המערכת איתה עובדים. כלקוח עלייך לבצע סינרגיה בין החברה שבונה את האתר בפועל  (המתכנתים) , כותבי התוכן וחברת קידום האתרים. בשביל לבצע הקמה יעילה, נקייה וממוקדת ל SEO. ליווי בהקמה הינו תהליך ארוך , אך בסופו קם אתר שיכול לקדם את עצמו על בסיס עקרונות קידום אורגני.

לסיכום תהליך זה הוא קריטי לפני בניית האתר ולא אחריו, ליווי בהקמה הינו מוצר מקיף המאפשר לחברה לקדם את האתר שלה בצורה יעילה וקלה יותר. ולהניב תוצאות בזמן יחסית נמוך יותר (תלוי בתחום, בביטוי ובמערכת).

  • Share/Bookmark
השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.